Seeking Recenze

#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
Seeking.com Logo
  • ❤️ Bezpečná seznamka
  • ❤️ Bezplatná registrace
  • ❤️ Ověřené dohazování
Autor

Průkopníci sugar datingu

Služba Seeking.com byla spuštěna v roce 2006 pod názvem SeekingArrangement a používá se dodnes. Je to elitní webová stránka, která tvrdí, že zjednodušuje seznamovací hru. Právě s tímto vědomím jsem se rozhodla ji vyzkoušet. Založil ji absolvent MIT a jedná se o webovou stránku pro sugar baby, sugar momma a sugar daddy, která by vás mohla lákat. Vzhledem k tomu, že webová stránka již nasbírala obrovskou popularitu, považovala jsem ji za celkově dobrou volbu.

Seeking.com má uživatelsky přívětivý design v červené a bílé barvě, má dobré hodnocení a pravidelně ho používají lidé, kteří chtějí randit i mimo svůj sociální okruh. Vzhledem k tomu, že může být obtížné najít sugar baby, sugar momma nebo sugar daddy, poskytuje tato seznamovací webová stránka velkou úlevu na seznamovací scéně, protože neexistuje mnoho seznamovacích stránek, které by se zabývaly tímto výklenkem.

Jednou z nejlepších věcí, které jsem na Seeking.com našla, je to, že umožňuje snadno najít partnera. I když jste nikdy žádnou webovou stránku nebo aplikaci podobného charakteru nepoužívali, neměli byste mít problém se v ní zorientovat. Kromě toho vám umožňuje vybrat si, zda chcete najít sugar baby, sugar momma nebo sugar daddy. To je něco, co na Bumble nebo Tinderu očekávat nemůžete. O této webové stránce se dokonce psalo v časopisech Forbes, The New York Times, CNN, Playboy a na dalších platformách. Po použití webové stránky a aplikace jsem zjistila toto.

Seeking.com Screenshot

Spousta funkcí

Seeking.com nabízí spoustu funkcí. Zjistila jsem, že je uživatelsky velmi přívětivý. Poté, co jsem se k webu připojila, jsem zadala své demografické údaje. Pak jsem si musela vybrat, zda hledám Úspěch a bohatství, nebo Vzhled a Šarm. Je na vás, zda se rozhodnete seznámit s někým bohatým, nebo mladým a sexy. Nakonec budete muset také zadat svůj e-mail a narozeniny a nahrát svou fotografii. Poté bylo nutné vybrat lokalitu, zadat popis a zmínit fyzické vlastnosti.

Mezi dostupné funkce patří videochat a VIP místnost pro všechny ověřené profily. Stačí, když budete sdílet fotografie s lidmi, které považujete za důvěryhodné. Každý, kdo se připojí jako sugar baby, obdrží spoustu dárků. Na používání Seeking.com se mi líbilo, že pokud jde o chatování, neexistují žádné časové limity ani omezení počtu znaků. Neexistuje žádné swipování, což je něco, co se mi také líbilo. Při používání aplikace nikdy nevíte, kdo vám může padnout do oka.

Shoda osobností

Vzhledem k tomu, že existuje soubor parametrů, které umožňují službě Seeking.com poskytovat služby, které slibuje, neměla jsem s osobností žádné problémy. Každý uživatel musí poskytnout své informace, zejména to, co na platformě hledá. To pomáhá zajistit, aby nic nezůstalo nevyřčeno. 

Chcete-li získat přehled o osobnosti každého uživatele, můžete si projít jeho profil. Pokud vás někdo zaujme, můžete ho dokonce požádat o fotografii a vyměnit si s ním podrobnosti. Úroveň poskytovaných podrobností je tak akorát, abyste se mohli rozhodnout, koho oslovit, a zároveň si zachovat tajemství.

Náklady

Seeking.com není bezplatná webová stránka. Chcete-li využívat funkce zasílání zpráv a spojit se s tou správnou osobou, musíte zaplatit předplatné. Chcete-li si však o webu udělat představu, můžete využít jeho bezplatnou zkušební verzi. Chcete-li využívat všechny funkce, budete muset zaplatit předplatné, protože jen tak stránka získává většinu svých příjmů.

Seeking Arrangement Reviews

Stížnosti na Seeking.com

Nelze popřít, že služba Seeking.com dělá to, k čemu je určena. To znamená, že přináší specifický typ lidí, kteří se skládají z sugar babies, sugar daddies a sugar mommas. Není to webová stránka, která by byla určena pro tradiční seznamování, protože každá strana chce něco jiného. Dostanete však to, za co si zaplatíte. Protože najít někoho, kdo přesně splňuje vaše požadavky, není snadné, vyplatí se používat seznamovací aplikaci. Kromě toho si sugar babies prostřednictvím aplikace vydělávají peníze, což znamená, že stránka je technicky vzato zdarma. Negativní kritika, které se Seeking.com dostalo, nemá vliv na jeho pověst, protože každý musí pochopit jeho účel. Seeking.com se tedy rozhodně vyplatí používat.