Polyamorní Seznamky

Best Polyamorous Dating Sites

 

Autor

V první řadě, co přesně znamená být polyamorní, a za druhé, jak je to běžné? Polyamorie znamená mít mnoho vztahů s různými lidmi. Polyamorii lze považovat za opak monogamie v tom smyslu, že polyamorie se týká každého, kdo je nemonogamní, a to konsensuálním a etickým způsobem. Otevírá také vaše srdce více než jedné osobě najednou.

Poliamorní partnerství můžete uspořádat různými způsoby. Například jeden člověk může být hlavním partnerem nebo mohou být všichni rovnocenní. Eticky nemonogamní vztah je však jedním z přístupů, jak zajistit, aby byli všichni ve vztahu spokojeni.

Pokud jste tedy někdo, kdo si přeje okořenit svůj seznamovací život vyzkoušením nových stránek, které se specializují na polyamorii, mám pro vás nabídku.

⭐ Nejlepší polyamorní seznamky v Česku

#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
1
OnlyFlirts Logo
 • ❤️ 18+
 • ❤️ Seznamka pro dospělé
 • ❤️ Populární v Česku
2
Singles50 Logo
 • ❤️ 40+
 • ❤️ Populární seznamka
 • ❤️ Dobrý test osobnosti
3
Be2 Logo
 • ❤️ 30+
 • ❤️ Kontaktní záruka
 • ❤️ Dobrý test osobnosti
4
AdultFriendFinder Logo
 • ❤️ Největší seznamka pro dospělé
 • ❤️ Ověření členové
 • ❤️ Zkušební verze zdarma
5
Academic Singles Logo
 • ❤️ 30+
 • ❤️ Nejlepší odpovídající funkce
 • ❤️ Relativně levná služba
6
Chat Seznamka Logo
 • ❤️ Chatuj s krásnými singles
 • ❤️ 18+
 • ❤️ Cenově dostupné
7
Ashley Madison Logo
 • ❤️ Příležitostné randění
 • ❤️ Snadno použitelná aplikace
 • ❤️ Ověřené profily

Feeld

Feeld

Feeld má úžasný vzhled, i když se může zdát, že při psaní zpráv v aplikaci občas dochází k chybám. Zaměřuje se téměř výhradně na nemonogamní a LGBTQ+ seznamování, což vede k vysoce cílené uživatelské základně. To vše ji předurčuje k tomu, aby byla efektivní volbou pro ty, kteří se chtějí připojit k polyamornímu vztahu. Vytvoření účtu na Feeld je stejně snadné jako propojení vaší stránky na Facebooku s webovou stránkou Field. To uživatelům dodává klid, protože každý uživatel je ověřen jako (pravděpodobně) skutečná osoba.

OkCupid

OkCupid

Na první pohled se OkCupid jeví jako zcela obyčejná seznamka. Odpovídáte na otázky týkající se vaší osobnosti, koníčků, hodnot a podobně. Na základě vašich odpovědí vám pak stránka vygeneruje profily. Od konkurence se liší tím, že má speciální řešení pro nemonogamní uživatele. Můžete zadat svou sexualitu, vztahový status a styl vztahu. Uživatele můžete také filtrovat. Tato stránka je vynikající volbou díky své velikosti a možnosti vybírat lidi podle stylu vztahu.

OpenMinded

Tyto webové stránky poskytují platformu pro otevřené vztahy. Stránky jsou obecně bezpečné a soukromé. Má to být svobodný prostor pro partnery, aby se mohli vyjádřit způsobem, který považují za vhodný. Stránky mají obsahovou sekci, kde se dozvíte vše, co potřebujete vědět o otevřených vztazích. Patří sem i návod, jak je začít a jak je udržet. Kromě toho je Open Minded skvělou volbou jak pro veterány, tak pro nováčky na poly seznamovací scéně. Pokud jste na této platformě nováčkem, možná budete zmateni jazykem polyamorních komunit. Nabízejí vám slovník věnovaný termínům používaným na komunitním fóru. Ten vám pomůže se ihned rozkoukat.

Polyamory Dating

Tato webová stránka se věnuje propojování polyamorních párů. Můžete si zde přečíst články o technikách polyamorního randění a seznámit se s různými typy lidí. Kromě toho je na webu blog, který je spíše platformou pro sociální sítě. Téměř jistě zde najdete protějšek, protože je zde mnoho lidí, kteří hledají nezávazné známosti. Stránka navíc zajišťuje, že můžete s klidným svědomím přijmout to, kým jste. Můžete tak bez obav vyjádřit svou sexuální orientaci.

Tinder

Tinder je jednou z nejznámějších seznamovacích aplikací. Pokud jste obeznámeni s internetovou seznamovací scénou, pravděpodobně jste Tinder používali nebo jste o něm slyšeli. Uživatelský design a pohodlí používání Tinderu jsou dokonalé. Může se také pochlubit největším souborem profilů na trhu.

Vzhledem k obrovské uživatelské základně této platformy je pravděpodobné, že v ní narazíte na známé. To by mohl být problém, pokud nejste otevřeni svému nemonogamnímu životnímu stylu. Mají sice prémiovou možnost, která vám zobrazí jen účty, které se vám líbily už dříve, ale není zdarma.

Downdating

Hledáte sex seznamku? Pak je tato aplikace určena právě pro vás. Umožňuje vám seznámit se s někým na základě preferencí a výběru. Především tak činíte s výslovným a oboustranným souhlasem. Takže místo zajišťuje, že je upřímnější a zralý přístup k seznamování. Pokud jste poly, máte zde možnost zažít celou řadu různých zážitků.

Adult FriendFinder

Adult FriendFinder je příležitostná a alternativní seznamka. Obsahuje více než 104 milionů profilů lidí, kteří hledají všechny typy známostí. Je to jedna z nejlepších seznamek pro lidi, kteří hledají NSA a polyamorní vztahy.

Není to jen seznamka, ale také komunita, kde spolu mohou členové komunikovat. V komunitě se také můžete setkat s dalšími polyamorními lidmi a mluvit o životním stylu a dalších problémech souvisejících s polyamorním randěním. Do této komunity se budete moci zapojit, jakmile zaplatíte registrační poplatek.

PolyFinda

Jedná se o další možnost, jak zaplnit prázdné místo v oblasti polyamorního randění. Umožňuje vám randit tak, jak si přejete. Vytvořili ji členové polyamorní komunity pro lidi všech genderů a preferencí. Navíc se zde můžete podělit o cokoli, co vás napadne.

Můžete například uvést, zda jste v páru, který se snaží rozšířit svůj vztah. Můžete se také podělit o všechny vlastnosti, které u potenciálních partnerů hledáte. Máte také možnost zvolit něco neformálního.

Celkově je nyní volba na vás. Ať už použijete kteroukoli z nich, nezapomeňte na zodpovědnost a na to, že vzájemný souhlas je vždy nejvyšší prioritou.