Nejlepší Milf a Cougar Seznamky

Milf Dating Sites

 

Autor

Výraz ¨cougar¨/ ¨puma¨označuje starší ženy s mladším milostným zájmem. Tito mladší lidé jsou označováni jako “mláďata”. Bohužel, starší ženy chodící s mladšími muži jsou na mnoha místech stále tabu. Lidé rychle odsuzují a označují ženy za zoufalé nebo divné. Lásku a vztah však nelze definovat povrchními věcmi, jako je něčí věk.

Pokud vás přitahuje někdo mladý nebo si přejete chodit s mladšími lidmi, neváhejte to udělat. V poslední době vzniklo nespočet seznamek a aplikací pro pumy. Díky tomu je proces hledání lásky mnohem snazší.

Musím však přiznat, že tyto stránky fungují poněkud jinak než běžné seznamky. Připravila jsem pro vás několik tipů, kterými je třeba se řídit pro úspěšné seznámení.

⭐ Cougar seznamky v Česku

#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
1
TajnýZralýFlirt Logo
 • ❤️ 18+
 • ❤️ Seznamka pro dospělé
 • ❤️ Populární v Česku
2
Singles50 Logo
 • ❤️ 40+
 • ❤️ Populární seznamka
 • ❤️ Dobrý test osobnosti
3
Be2 Logo
 • ❤️ 30+
 • ❤️ Kontaktní záruka
 • ❤️ Dobrý test osobnosti
4
AdultFriendFinder Logo
 • ❤️ Největší seznamka pro dospělé
 • ❤️ Ověření členové
 • ❤️ Zkušební verze zdarma
5
Academic Singles Logo
 • ❤️ 30+
 • ❤️ Nejlepší odpovídající funkce
 • ❤️ Relativně levná služba
6
Chat Seznamka Logo
 • ❤️ Chatuj s krásnými singles
 • ❤️ 18+
 • ❤️ Cenově dostupné
7
Ashley Madison Logo
 • ❤️ Příležitostné randění
 • ❤️ Snadno použitelná aplikace
 • ❤️ Ověřené profily

Vyberte si typ datování

Existují dva typy pum – Alfa a Beta pumy. Alfa pumy jsou elegantní, zkušené a chytré ženy. Jsou spíše jako ženy z filmu Sex ve městě. Kromě toho jsou také nesmírně sebevědomé a nespokojí se s ničím menším. Jsou dominantní v každém ohledu a přitahují je zejména muži beta. Klišé a okázalé hlášky na ně obvykle nezabírají. Přesto, pokud vám připadají zastrašující, měli byste se poohlédnout po beta pumách.

Beta pumy jsou naprostým opakem svých alfa protějšků. Jsou extrémně ženské a emocionální a ve srovnání s alfa ženami méně nezávislé nebo sebevědomé. Obvykle dávají přednost alfa mužům, kteří jim dokáží dominovat a poskytnout jim pohodlí, které hledají. Navíc chtějí od mužů fyzické i citové potvrzení.

Pomohlo by, kdybyste si ujasnili, který z výše uvedených typů je váš. To je primární krok předtím, než se ponoříte do pumových seznamek a aplikací.

Pronásledujte je vážně

Pumy jsou zkušené a zralé ženy. Obvykle jsou ve věku, kdy už přestávají pronásledovat lidi. Proto musí druhý člověk vynaložit velké úsilí, aby je uháněl. Nemůžete se chovat žertovně a nepsat jim 3-4 dny. Ženy takové chování nemají rády, zejména pumy, a proto je třeba je vážně pronásledovat.

Dejte jim pocit, že jsou milováni a žádáni

Podle výzkumu většinu pum přitahují mladší lidé, protože už mají dost mužů svého věku. To obvykle znamená, že muži jejího věku jí nedávají lásku nebo pozornost, kterou si zaslouží. Proto by bylo nejlepší ji nezanedbávat a více ji oslovit. Také by bylo nejlepší nebýt pesimistický nebo skleslý ohledně všeho. Pochvaly jsou tou správnou cestou. To vám také pomůže získat si její důvěru.

Stereotypizace je přísně NE

Je to rozšířená mylná představa, že pumy jsou sexuálně pouze na mladší muže, což je docela špatně, protože existuje tolik pum, které hledají dlouhodobý závazek. Důvodem může být to, že si chtějí vynahradit ztracená léta strávená ve špatných manželstvích a toxických vztazích. Nechovejte se tedy k pumám nijak zvlášť nebo jinak. Konverzujte s nimi stejně jako s jakoukoli romanticky atraktivní osobou.

Žádná připomínka k jejich věku

Nemusíte říkat výroky typu “věkové rozdíly se vás netýkají” apod. Tato prohlášení jsou zcela zbytečná a domýšlivá. V žádném případě byste se neměli cítit nakloněni mluvit o věku. Prostě komunikujte tak, jak byste komunikovali s někým ve svém věku. Navíc by se pumy mohly cítit nesvé, pokud se téma věku objeví. Proto se mu prosím za každou cenu vyhněte.

Nepoužívejte slovo ‘Cougar/Puma’

Slovo na C/P je zakázané slovo, kterému se před nimi musíte vyhnout. Ačkoli je to pravda, nepřejí si, aby se o nich takto uvažovalo, protože výraz ¨cougar/puma¨ jim připomíná jejich věk a předchozí toxické zkušenosti.

Proto to svým způsobem spadá do podtextu věku, kterému je třeba se vyhnout. Nikdy také nebuďte příznivci diskusí o věku a vždy ji oslovujte jménem.

Sebevědomí je klíčové

Důvěra je základní vlastností, kterou potřebujete při seznamování. Žádná žena si nevybere muže, který není sebevědomý. To platí zejména v případě pum. Vědí, že u mladších mužů se relativně předpokládá, že jsou nezkušení a méně zralí. Sebevědomí je však něco, co přesahuje věk. Sebevědomí by se mělo odrážet ve vašich způsobech chování. V žádném případě se nebojte převzít iniciativu.

Poskytnutí prostoru je zásadní

Většina žen vyžaduje při randění nebo ve vztahu svůj vlastní prostor, což platí i pro vztah s pumou. Je to proto, že na rozdíl od mladších žen jsou většinou samy a nezávislé. Navíc obvykle musí zvládat svou kariéru, společenský okruh, a dokonce i děti. Potřebují tedy čas a prostor, aby se přizpůsobily změnám. Musíte s nimi být také velmi trpěliví.

Žádná dramata

Musíte si uvědomit, že pumy jsou zralé ženy, které už v životě pravděpodobně zažily mnoho dramat. Diskutovat o těchto událostech s ženami vašeho věku by možná bylo v pořádku, ale pokud jde o pumy, je to striktní NE. Není třeba jim vnucovat složité věci ze svého života, protože dávají přednost organizovaným, klidným mužům, kteří nezpůsobují zbytečné problémy.

Do jaké seznamky nebo aplikace pro pumy byste se měli připojit?

Přestože pumy mají svůj podíl na špatných stereotypech, míra jejich přijetí rychle roste. Existuje mnoho stránek, kde můžete randit s pumami, například Match.com, Tinder, Singles50, OkCupid, Zoosk, Academic Singles atd. Po rozsáhlém výzkumu jsem se však rozhodla přezkoumat jednu z nejlepších seznamovacích platforem pro pumy, EliteSingles.

EliteSingles

EliteSingles MILF

EliteSingles je jedním z nejlepších seznamek pro pumy s několika vzdělanými profesionály. Maximum uživatelů je starších třiceti let a má vysokoškolské vzdělání. Během procesu registrace vás stránka požádá o zodpovězení několika otázek. Slouží to dvojímu účelu. Slouží k vyplnění informací o vašem profilu, k párování a ke kontrole, zda jste kompatibilní s různými lidmi.

Funkce EliteSingles

 • Funkce analýzy osobnosti je na tomto webu jedinečná. Umožňuje uživatelům odpovídat na otázky z hledisek svědomitosti, otevřenosti, extraverze, souhlasu a neuroticismu.
 • Funkce Doporučení shody nabízí svým uživatelům návrhy. To se provádí na základě místa, vztahových preferencí, odpovědí na dotazník atd. Navíc zvyšuje šanci a míru nalezení kompatibilních partnerů.
 • Funkce rozšířeného vyhledávání pomáhá upřesnit hledání. Kategorie zahrnují lokalitu, věk, výšku, kariéru, vzdělání, preference dětí, pitný režim atd.
 • Stránka má také funkci nazvanou Seznam oblíbených. Umožňuje vám uložit profily, které se vám líbí. To se provádí kliknutím na ikonu hvězdičky vedle profilu.

Nic dobrého však není zadarmo. V bezplatné verzi je k dispozici mnoho funkcí. Skutečné možnosti však získáte až s prémiovým předplatným.

Závěr

Závěrem lze říci, že randění s milfkami je zcela normální a nemělo by se s nimi zacházet jinak. Společnost by je mohla označit za “zoufalce”. Jsou to však chytré, zralé a finančně nezávislé ženy. Na věkové rozdíly se navíc nehledí, pokud oběma stranám vztah vyhovuje. Nicméně pokud se vám líbí starší ženy a chcete zkusit své štěstí, určitě navštivte výše uvedené stránky.