Seznamky pro Babičky

Granny Dating Sites

 

Autor

Pro hledání lásky neexistují žádná věková omezení. Podle studie z roku 2017 je přibližně 20 % lidí starších 65 let stále svobodných. Tato čísla se s postupem času rozhodně zvyšují. Nicméně i když žijeme v moderní společnosti, představa babiček randících po padesátce je stále považována za tabuizované téma. Proto většina z nich zůstává sama a vede nešťastný život.

Postupem času se však lidé postupně stávají otevřenějšími konceptu vztahů se ženami po padesátce, což vedlo i k rozvoji nespočtu babičkovských seznamek a aplikací. Ponořit se do světa seznamek v této fázi může být docela zdrcující. Nemějte však obavy, protože jsem uvedla kroky, které vám pomohou najít ideálního partnera online.

⭐ Seznamky pro babičky v Česku

#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
1
OnlyFlirts Logo
 • ❤️ 18+
 • ❤️ Seznamka pro dospělé
 • ❤️ Populární v Česku
2
Singles50 Logo
 • ❤️ 40+
 • ❤️ Populární seznamka
 • ❤️ Dobrý test osobnosti
3
Be2 Logo
 • ❤️ 30+
 • ❤️ Kontaktní záruka
 • ❤️ Dobrý test osobnosti
4
AdultFriendFinder Logo
 • ❤️ Největší seznamka pro dospělé
 • ❤️ Ověření členové
 • ❤️ Zkušební verze zdarma
5
Academic Singles Logo
 • ❤️ 30+
 • ❤️ Nejlepší odpovídající funkce
 • ❤️ Relativně levná služba
6
Chat Seznamka Logo
 • ❤️ Chatuj s krásnými singles
 • ❤️ 18+
 • ❤️ Cenově dostupné
7
Ashley Madison Logo
 • ❤️ Příležitostné randění
 • ❤️ Snadno použitelná aplikace
 • ❤️ Ověřené profily

Nastavení profilu online seznamky

Za prvé musí být váš profil atraktivní. Měl by odrážet vaše vlastnosti, jako byste je popisovali svému příteli. Příliš se však nerozvádějte. Udržujte informace stručné a kompaktní. Při vytváření profilu mějte na paměti, jaký typ starších lidí byste chtěli, aby po vás sáhli. Nesnažte se být falešní, buďte jen nejlepší verzí sebe sama.

Profilový obrázek je důležitý

Profilový obrázek je jednou z nejdůležitějších součástí při vytváření chodícího profilu. Je to první věc, kterou člověk vidí. Na základě profilového obrázku se také rozhoduje, zda si přečte vaše informace. Nemusíte vytvářet složitý profil a vytvořením jednoduchého profilu získáte to, co chcete.

Snažte se vyhnout pořizování selfie. Místo toho se nechte vyfotit někým jiným. Ujistěte se, že se chlubíte svým krásným úsměvem, a snažte se vyhnout používání filtrů, které by zakrývaly známky stárnutí, například vrásky. Mohlo by se zdát, že je dobré tyto věci skrývat, ale není tomu tak. Musíte zůstat věrní svému autentickému já. A nakonec se ujistěte, že na vaší profilové fotografii nejsou jiné osoby, protože pro mnoho uživatelů může být obtížné identifikovat skutečného majitele účtu. Tuto chybu však v minulosti udělalo mnoho lidí.

Realistická očekávání

Na seznamce najdete nespočet svůdných a atraktivních profilů. Nenechte se však unést jejich dokonalým vzhledem. Vaším cílem je najít toho pravého pro vás po všech stránkách. Nic takového jako dokonalý neexistuje. Musíte si tedy stanovit realistická očekávání, abyste je splnili, což nemusí být jako ve dvaceti. V tomto věku je běžné přibývání na váze, vypadávání vlasů, šediny a vrásky. Navíc by vám pomohlo, kdybyste se nikdy nerozhodovali na základě těchto povrchních atributů.

Buďte při komunikaci upřímní

Při rozhovoru s druhou osobou musíte být upřímní a pravdiví. Většina lidí má tendenci vytvářet falešnou online osobnost, aby na ostatní zapůsobila. Pokud tak učiníte, přitahujete lidi, kteří nejsou váš typ, což nakonec skončí katastrofou. Pokud si nejste jistí odpovědí, neváhejte se zeptat svého přítele nebo blízkých.

Žádná připomínka k jejímu věku

Za žádnou cenu nepoužívejte slovo na “b”. Použití slova “babička” by jim důrazně připomnělo jejich věk, což starší ženy nesnášejí. Žádné ženě by se totiž nelíbilo, kdyby jí někdo připomínal, že přišla o svá mladá léta. Navíc je to jednoduše neuctivé a trapné. Chcete-li si s ní tedy užít skvělé chvíle, komunikujte s ní stejně jako s jakýmkoli jiným milostným zájmem.

Vyhněte se tomu, abyste si na sebe naložili životní zavazadla.

Starší ženy toho v životě pravděpodobně zažily hodně. Může jít o vyčerpávající rozvod, úmrtí manžela, zdravotní problémy, odpovědnost za děti a vnoučata atd. Je tedy pravděpodobné, že se s následky těchto negativních případů stále vyrovnávají. Proto by neradi slyšeli o cizích zavazadlech, alespoň zpočátku. Vyhněte se tedy svému nutkání prozradit o sobě v počáteční fázi nebo ve fázi rozhovoru vše.

Kterou babičkovskou seznamku nebo aplikaci byste měli používat?

Výběr správné seznamky pro babičky je velmi důležitý. S rychlým růstem seznamek pro babičky se rozhodování o tom, kterou z nich použít, stalo poměrně obtížným. Provedla jsem však rozsáhlý výzkum, abych ušetřil čas, a mohu konstatovat, že EliteSingles je jedním z nejlepších na trhu.

EliteSingles

EliteSingles Česko

EliteSingles je perfektní seznamka, pokud hledáte něco vážného. Na této stránce jsou převážně uživatelé středního věku a senioři. Více než 80 % lidí zde má bakalářský, magisterský nebo doktorský titul. Jedná se tedy o horké místo chytrých a inteligentních dospělých a seniorů.

Zaregistrujte se

Proces registrace je jednoduchý. Může trvat přibližně 15-20 minut. Může se to zdát jako hodně, ale je to nezbytné pro vyfiltrování seriózních zájemců. Navíc už nebudou žádné otravné prázdné a falešné profily, což vám ušetří čas.

Matchmaking

Platforma má přísný a profesionální systém matchmakingu založený na osobnostním testu. Při registraci budete muset zodpovědět určité otázky, které platforma později použije pro matchmaking a kompatibilitu. Některé z otázek se mohou týkat věcí, na které máte v životě největší chuť, včetně některých osobních informací o vás. Vaše odpovědi se zaznamenávají a používají se k určení ideálního partnera pro vás. Stránka sice nezobrazuje přesné odpovědi z důvodu ochrany soukromí, ale ukazuje vám výsledky skóre. Jedná se o systém známkování od 1 do 100. Čím vyšší je tedy vaše známka, tím větší je pravděpodobnost, že s danou osobou skončíte. Algoritmus služby EliteSingles již našel nespočet seniorů, kteří jsou připraveni randit. V sekci recenzí jsou jen pozitivní svědectví.

Seznamovací aplikace

EliteSingles vyvinula aplikaci poměrně pozdě. Poskytuje však bezproblémový zážitek na mobilním zařízení, ať už jde o iPhone nebo Android. V samotné aplikaci se můžete zaregistrovat, vytvořit si profil, absolvovat test osobnosti, procházet a párovat.

Prémiové členství

EliteSingles má bezplatnou verzi, kde EliteSingles může dělat všechny základní věci, jako je matchmaking a výsledky kompatibility. Nemůžete si však prohlížet profilové fotografie ostatních ani jim psát zprávy. Všechny jejich funkce si tedy můžete vyzkoušet bez omezení v prémiové verzi.