Seznamky pro Ženaté a Vdané

Dating Sites Married

 

Autor

Chtít chodit s někým jiným, když jste vdaná/ženatý, může mít několik důvodů a není důvod se za to stydět. Možná nejste v manželství spokojeni a chcete si najít nového partnera nebo se chcete dohodnout. V dnešní době jsou také stále běžnější otevřené vztahy, kdy zůstáváte se svým partnerem v manželství, ale oba souhlasí s tím, abyste se scházeli s jinými. Může to být způsob, jak zažehnout plamen ve starém manželství, a může to být ve vztahu vnímáno jako zdravé. Ať už je důvod jakýkoli, mnoho seznamek usnadňuje randění v manželství nebo hledání dalších ženatých či vdaných.

⭐ Nejlepší seznamky pro ženaté a vdané v Česku

#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
1
TajnýZralýFlirt Logo
 • ❤️ 18+
 • ❤️ Seznamka pro dospělé
 • ❤️ Populární v Česku
2
Singles50 Logo
 • ❤️ 40+
 • ❤️ Populární seznamka
 • ❤️ Dobrý test osobnosti
3
Be2 Logo
 • ❤️ 30+
 • ❤️ Kontaktní záruka
 • ❤️ Dobrý test osobnosti
4
AdultFriendFinder Logo
 • ❤️ Největší seznamka pro dospělé
 • ❤️ Ověření členové
 • ❤️ Zkušební verze zdarma
5
Academic Singles Logo
 • ❤️ 30+
 • ❤️ Nejlepší odpovídající funkce
 • ❤️ Relativně levná služba
6
Chat Seznamka Logo
 • ❤️ Chatuj s krásnými singles
 • ❤️ 18+
 • ❤️ Cenově dostupné
7
Ashley Madison Logo
 • ❤️ Příležitostné randění
 • ❤️ Snadno použitelná aplikace
 • ❤️ Ověřené profily

Online seznamování pro ženaté a vdané

Pokud jste ženatý/vdaná a hledáte partnera, je pro vás online seznamka tou správnou volbou. Je rychlé a snadné najít ty správné lidi a můžete snadno zjistit svůj vztahový status. Nabídka nezadaných je široká a nebudete mít problém najít podobně smýšlející lidi, kteří sdílejí vaše zájmy.

Existuje mnoho různých typů seznamek, ze kterých si můžete vybrat. Chcete-li najít nejlepší stránky pro vás, musíte zjistit, co hledáte. Mnohé stránky jsou zdarma, zatímco jiné stojí peníze. Některé seznamky jsou zdarma, ale neumožní vám používat určité funkce, dokud si nezaložíte prémiový účet. Záleží jen na vás, kolik chcete utratit, abyste našli svého příštího partnera. Mnoho seznamek má také specifické téma, například po krátkodobých vztazích, věku nebo sexualitě. Nezapomeňte si vybrat tu správnou, abyste zvýšili své šance na nalezení nové lásky. Zamyslete se nad tím, co vás zajímá, a podle toho si seznamku vyberte.

Bezpečnost při seznamování online

Pro ženatého/vdanou může být nervy drásající začít používat online seznamky. Možná byste nechtěli, aby se vaše informace dostaly do nesprávných rukou, pokud byste chtěli vyrazit na seznamovací scénu v utajení. Jak moc anonymní chcete být, záleží částečně na vás a částečně na seznamce. Některé seznamky vyzývají k anonymitě tím, že mají funkce, jako je používání přezdívek místo vašeho skutečného jména, zatímco jiné vyžadují vaši upřímnost. Pokud hledáte diskrétní vztah, přejděte na stránky, které vám zachování anonymity usnadní. Ve svém profilu si také můžete zvolit, že budete vystupovat pod jiným jménem, na profilovou fotografii nebudete uvádět svůj obličej a do popisu nebudete uvádět konkrétní informace.

Pokud jde o bezpečnost seznamky, stojí za to projít si její podmínky používání a ochranu osobních údajů. Ty si můžete přečíst ještě před registrací. Je v nich popsáno, jak mohou používat váš profil a fotografie, které nahrajete. Ve většině případů nemají právo nic z toho sdílet, ale vždy je lepší si je nejprve přečíst, pokud máte obavy, jak bude s vašimi informacemi nakládáno.

Jak si vybrat správnou seznamku

Může být obtížné zjistit, která seznamka je pro vás nejvhodnější. Proto jsem sestavila seznam nejoblíbenějších seznamek, který vám usnadní výběr vaší oblíbené. Přečtěte si více o nejlepších seznamkách a najděte si tu nejlepší pro vás:

Match.com

Match.com

Match.com je jednou z nejznámějších seznamek online. Je jednou z nejstarších, a proto si na ní může vybrat velké množství členů všech věkových kategorií, ale je zaměřena především na lidi ve věku 28-50 let. Rozložení mužů a žen je rovnoměrné a její aplikace se snadno používá. Jedná se o seznamku, která vyhovuje těm, kteří hledají vážný vztah. Je rychlé se zaregistrovat a začít vyplňovat svůj profil. Registrace je zdarma, ale za členství, které odemyká všechny funkce webu, se platí. Členství je však za rozumnou cenu. Používání stránek se zdá být velmi bezpečné a jisté.

Match.com je seznamka, která je v mnoha ohledech vhodnější pro nezadané, protože je zaměřena hlavně na ně, ale díky velkému výběru profilů není nemožné najít někoho, kdo se k vám hodí. Rozhraní po přihlášení může působit poněkud zastaralým dojmem a prospělo by mu, kdyby dostalo moderní aktualizaci. Při vyplňování profilu máte na výběr z mnoha možností. Pro mnohé to může být zahlcující, ale také vám může prospět podrobnější popis ostatních.

Match.com nabízí přizpůsobení vyhledávání nového partnera. Stejně jako na jiných seznamkách si můžete oblíbit profily a posílat okamžité zprávy těm, se kterými chcete mluvit. Match.com však nabízí také funkci Shuffle. To znamená, že vám stránka vyhledá potenciální partnery na základě vámi nastavených kritérií pro neziskového partnera. Některé testy vám umožňují jít hlouběji do toho, co hledáte.

Pokud to shrneme, Match.com je vhodný pro ty, kteří hledají vážný vztah a kterým nevadí trávit čas vytvářením podrobných profilů. Je snadný na používání a má smíšené věkové kategorie.

Elite Singles

Elite Singles

EliteSingles je zaměřen na ty, kteří mají vysokou úroveň vzdělání. Neexistují žádné požadavky, jako například že byste museli mít vysoký příjem. Cílové skupině jde spíše o úroveň vašich ambicí. Vzhledem k vysokému standardu navštěvují EliteSingles obvykle jen ti, kteří hledají vážný vztah. Je to jedna z největších seznamek na trhu, a proto má každý den mnoho nových členů. Věk členů se obvykle pohybuje mezi 28-45 lety a je vyrovnaný mezi počtem žen a mužů.

Registrace je zdarma, ale je zde požadavek, že musíte před začátkem absolvovat osobnostní test, který potvrdí, že splňujete požadavky na účast v seznamce. Tento test osobnosti pak můžete použít k nalezení ideálního partnera. Otázky, které jsou kladeny, se týkají například stavu vztahu, úrovně vzdělání a toho, nakolik si ceníte úrovně vzdělání svého partnera. K dispozici budou také otázky, v nichž si máte vybrat mezi dvěma obrázky, barevným chaosem nebo strukturovaným černobílým obrázkem.

Registrace je sice zdarma, ale můžete využívat i prémiové funkce. Patří k nim například inteligentní matching a neomezená komunikace. Cena je trochu vysoká, ale zapadá do tématu Elite Singles. Je také důležité zmínit, že Elite Singles, přesně jak název napovídá, se prodávají svobodným. To však neznamená, že na této stránce není možné randit jako ženatý/vdaná, protože ve svém profilu můžete vyplnit svůj vztahový status. K dispozici je také aplikace.

Elite Singles vyhovuje vám, kteří hledáte vážný vztah a dáváte přednost lidem s velkými ambicemi a vyšším vzděláním. Bohužel to znamená, že pokud tyto požadavky nesplňujete, není tato stránka pro vás a cena za její používání je vysoká.

Victoria Milan

Victoria Milan

Victoria Milan není jako mnoho jiných seznamek. Začala s konceptem usnadnění milostných vztahů. To znamená, že lidé, kteří jsou ženatí/vdané nebo již mají partnera/partnerku, mohou najít jiné, se kterými mohou navázat vztah nebo románek. Stránka se dočkala velké kritiky ze strany médií po morální stránce. Je v pořádku, že seznamka podněcuje k nevěře? Proto se může stát, že mnozí nechtějí mluvit o tom, že mají profily na Victoria Milan, protože to může být považováno za ostudné. Pokud se ale chcete zaregistrovat a vyzkoušet si to, je to slušná seznamka, které můžete být součástí.

Koneckonců, na webu je mnoho uživatelů. Poskytuje dobrou nabídku uživatelů, ze které si můžete vybrat. Pokud si chcete zachovat anonymitu, máte k dispozici mnoho skvělých funkcí. Tuto funkci oceňuje mnoho uživatelů, protože většina z nich nechce dávat najevo, že jsou svým partnerům nevěrní. Bohužel má stránka mnoho funkcí, za jejichž odemčení musíte zaplatit. Pokud máte členství, můžete posílat a číst zprávy, vidět, kdo navštívil váš profil, a máte možnost “flirtovat” s ostatními členy.

Při registraci musíte odpovědět na několik otázek, abyste mohli najít ty správné lidi. Je také na vás, zda chcete nahrát obrázek obličeje. Místo toho si můžete vybrat obrázek těla nebo něco, co vás reprezentuje, abyste si zachovali anonymitu. Něco zvláštního na stránce je, že můžete vyhledávat konkrétní lidi, podobně jako ve vyhledávači. Pak můžete najít tu správnou osobu rychleji i snadněji. Jednoduše si vyberete gender, věk, lokalitu a poté se vám zobrazí seznam těch, kteří odpovídají vašemu hledání. Shody můžete vyhledávat také prostřednictvím jejich aplikace.

Victoria Milan je ideální pro vás, kteří jste ve vztahu a hledáte dalšího partnera. Je trochu tajnůstkářská a za přístup k důležitým funkcím musíte platit. Najdete zde však přesně ty typy lidí, kteří jsou ženatí/ vdané nebo hledají někoho ženatého/ vdanou.

C-Date

C-Date

C-Date je určen pro ty, kteří hledají nekomplikované seznamování. Mnoho lidí ji také používá k seznámení na jednu noc, což je ideální pro vás, kteří máte zájem pouze o jednoduché schůzky nebo sex. Mnoho lidí, kteří se na C-Date registrují, jsou podnikatelé nebo mají jiné vysoce postavené pozice.

C-Date je zvláštní tím, že ženy mají členství zdarma, zatímco muži musí za speciální funkce platit. Pokud jste novým členem, můžete si na několik dní vyzkoušet prémiové členství zdarma. Na nabídku mužů a žen to však nemá vliv, jsou v dobré rovnováze. Věková skupina na C-Date je velmi široká, když se pohybuje mezi 18-55+. V kategorii 18-24 let je stejně členů jako v kategorii 55+. K dispozici je také aplikace.

Ti, kteří se připojí k C-Date, jsou velmi aktivní uživatelé, takže netrvá dlouho, než se s někým spojíte. Vytvoření profilu zabere jen několik minut. Dostanete několik otázek o tom, co hledáte, jaký je váš vztahový status a jak vypadáte. Prostřednictvím algoritmu vám stránka bude posílat doporučení profilů na základě otázek, na které jste předtím odpověděli. Pokud chcete být trochu anonymnější, můžete si místo svého skutečného jména zvolit přezdívku. C-Date má také aplikaci, která se snadno používá.

C-Date je ideální pro ty, kteří chtějí jednoduše randit nebo se jen seznamovat kvůli sexu. Není určena pro vážné vztahy. Pokud jste muž, stojí vás používání stránky peníze, ale jako žena je zcela zdarma. Tato seznamka funguje dobře pro vás, kteří jste ženatí/vdané a chcete se rychle seznámit. Pokud chcete uvést svůj vztahový status, můžete tak učinit ve svém profilu.

Shrnutí

Existuje mnoho důvodů, proč byste měli chtít chodit s někým jiným, když jste ženatý/ vdaná. Ať už je váš důvod k této touze jakýkoli, mnohé seznamky vám mohou pomoci tyto touhy naplnit. Mnohé z nich přicházejí s tématem, které vám pomůže najít podobně smýšlející lidi. Seznamky jsou vhodné pro každého, kdo se chce s někým seznámit, ať už jde o dlouhodobý vztah, nebo o krátkodobé setkání. Pokud je pro vás důležitá anonymita, existují seznamky i triky, díky kterým se můžete svobodně seznamovat, aniž byste se museli obávat, kdo váš profil uvidí.