Nejlepší Příležitostné Seznamky v Česku

Hookup Sites

 

Autor

Termín “Hookup culture” označuje prostředí upřednostňující sexuální setkání bez citové intimity, které bylo v minulosti považováno za tabu. V dnešní době velmi převládá, což je patrné z toho, že lidé chtějí uspokojit své sexuální touhy, aniž by do toho investovali a v konečném důsledku si zkazili citovou energii.

Postupem času se však lidé stávají progresivnějšími a otevřenějšími, což vytváří bezpečné a sexuálně pozitivní prostředí.

⭐ Nejlepší stránky pro hookups v Czechia

#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
1
TajnýZralýFlirt Logo
 • ❤️ 18+
 • ❤️ Seznamka pro dospělé
 • ❤️ Populární v Česku
2
Singles50 Logo
 • ❤️ 40+
 • ❤️ Populární seznamka
 • ❤️ Dobrý test osobnosti
3
Be2 Logo
 • ❤️ 30+
 • ❤️ Kontaktní záruka
 • ❤️ Dobrý test osobnosti
4
AdultFriendFinder Logo
 • ❤️ Největší seznamka pro dospělé
 • ❤️ Ověření členové
 • ❤️ Zkušební verze zdarma
5
Academic Singles Logo
 • ❤️ 30+
 • ❤️ Nejlepší odpovídající funkce
 • ❤️ Relativně levná služba
6
Chat Seznamka Logo
 • ❤️ Chatuj s krásnými singles
 • ❤️ 18+
 • ❤️ Cenově dostupné
7
Ashley Madison Logo
 • ❤️ Příležitostné randění
 • ❤️ Snadno použitelná aplikace
 • ❤️ Ověřené profily

Vyberte si nejlepší příležitostnou seznamku

Počet přípojných míst a aplikací se časem rychle zvyšuje. Každý tvrdí, že je ten nejlepší, a hledání je tak obtížnější a časově náročnější. Proto by pomohlo prozkoumat mnoho faktorů, než se rozhodnete pro jeden z nich.

Stránky, které se výslovně zaměřují na seznamování, by neměly mít dlouhé desetiminutové dotazníky o vašich plánech nebo romantice. Některé stránky vám navíc neumožňují vidět profilové fotografie jiných lidí, pokud nemáte placené předplatné. To není výhodné, protože profilové obrázky hrají velkou roli při fyzické přitažlivosti, která je pro seznamování nezbytná. Přesto se známými a renomovanými stránkami, jako jsou Tinder a Ashley Madison, nikdy neuděláte chybu.

Téma zahajte pomalu

Většina lidí dělá tu chybu, že přejde rovnou k věci a mluví o sextingu a hookupu. I když je to váš primární záměr, neměli byste takto bezostyšně začínat konverzaci. Vytváří to špatný dojem, kdy můžete působit příliš zoufale, vlezle, a dokonce zajít tak daleko, že svou neomaleností lidi vyděsíte.

Proto je třeba se zpočátku ztišit a hrát v klidu. Zkuste vtipnou nebo duchaplnou úvodní větu, abyste upoutali jejich pozornost. Musíte vynaložit určité úsilí, abyste se z věty “Jak se máš?” změnili na “Jsi DTF?”. Toto úsilí by mělo mít podobu flirtu. Zkuste se zeptat, v jaké jsou náladě, abyste mohli využít své flirtovací schopnosti. Nezapomeňte být zpočátku nenápadní.

Vyberte si atraktivní profilovou fotografii

Jak již bylo zmíněno, profilové fotografie hrají na seznamovacích webech a v aplikacích významnou roli. Počet sumců se postupem času rapidně zvýšil. Před těmito podvodníky je třeba mít se na pozoru. Ujistěte se, že používáte lichotivou fotku, abyste přilákali více lidí.

Další důležitou věcí, pokud jde o seznamovací stránky, je to, že vás lidé budou žádat o více fotografií, což je vynikající způsob, jak odfiltrovat skutečné sumce. Buďte tedy připraveni a před zahájením konverzace vypadejte co nejlépe.

Humor má dlouhý dosah

Všichni mají rádi vtipné lidi bez ohledu na to, zda hledáte vážné nebo nezávazné vztahy či známosti. Když druhého člověka rozesmějete, prolomíte tím ledy, konverzace se stane zábavnější a budete působit důvěryhodně. Důvěra je při seznamování s někým zásadní, i když jde o známost na jednu noc.

Bez ohledu na to, jak jste pokrokoví a otevření, byste váhali, než byste začali mluvit sprostě a vyměňovat si NSFW fotky s cizím člověkem, kterého sotva znáte. Právě tady hraje zásadní roli humor, který celý proces podporuje.

Kterou hookup stránku byste měli vyzkoušet?

Tinder

Tinder je jednou z nejoblíbenějších seznamovacích a hookup webů na světě. Jistě znáte všechny ty blahodárné příběhy lidí, kteří se na Twitteru seznámili a stali se z nich spřízněné duše. Ačkoli to zní sladce, šance, že se to stane, je podstatně menší. Získat partnera na seznamce je pohodlnější a snadnější než navázat dlouhodobý vztah. Pokud je vám však mezi 18 a 30 lety a hledáte nezávazný sex, není nic lepšího než Tinder.

Kromě toho se tato platforma velmi snadno používá a má více než 57 milionů aktivních uživatelů po celém světě. Je zde tedy rovnoměrný poměr mezi skety a skutečnými cool lidmi. Je třeba najít ty správné.

Může to vyžadovat hodně přejetí, ale významnější počet znamená více podobně smýšlejících lidí, kteří jsou DTW.

Tinder má bezplatnou a placenou verzi, konkrétně plány plus, gold a Platinum. Bezplatná verze umožňuje provádět základní činnosti. Patří sem swipování po profilech a psaní textových zpráv. Platforma však nabízí i další možnosti.

Tinder Plus

Tinder vám při zakoupení tohoto plánu neuloží žádné denní limity pro swipování. Nebudou zde také žádné další reklamy. Kromě toho získáte možnost vrátit zpět profil, který jste možná omylem swipli doleva. Můžete také komunikovat s lidmi mimo vaši zemi z celého světa.

Tinder Gold

Tento plán vám nabízí všechny funkce uvedené v plánu Tinder Plus a několik dalších. Každý den získáte více nejlepších tipů. To znamená profily, které si s největší pravděpodobností zamilujete. Kromě toho také uvidíte, kterým lidem se váš profil líbil.

Tinder Platinum

Jedná se o nejlépe placený plán předplatného služby Tinder. Získáte všechny výhody tarifů Plus a Gold a ještě více. Například můžete psát komukoli, i když jste si jeho profil neoblíbili. Můžete si také prohlédnout, komu se váš profil líbil před více než týdnem.

Závěr

V poslední době stále více lidí zkouší online hookup weby. O možnosti není nouze. Na internetu se však dnes pohybuje také mnoho podvodníků. Držte se tedy námi doporučených stránek, abyste si užili zábavu. Po založení profilu se během několika minut ocitnete ve světě atraktivních a pohodových lidí. Řiďte se našimi výše uvedenými seznamovacími tipy a v mžiku zpečetíte svůj obchod!