BDSM Seznamky

BDSM Dating Sites

 

Autor

V poslední době se lidé otevřeněji vyjadřují o své sexualitě a sexuálních touhách. Dříve se o polyamorních vztazích, BDSM, paroháčství a dalších typech výstředností nemluvilo. Postupem času se však lidé stávají vyspělejšími. Jinými slovy, o tématu, které bylo v minulosti považováno za poměrně tabu, se dnes mluví otevřeně. To vytvořilo sexuálně pozitivní prostředí, které je velmi důležité. V důsledku toho vznikl nespočet seznamovacích aplikací zaměřených speciálně na BDSM.

Pokud chcete rozšířit svou sexuální sféru, doporučujeme tyto seznamovací aplikace. Zpestří váš seznamovací život a udělají z vás profesionála v uspokojování partnera. Pomohlo by však, kdybyste byli na těchto stránkách opatrní, protože v dnešní době existuje nespočet predátorů a škodlivých lidí. Postupujte podle níže uvedených kroků, abyste si BDSM seznamování na internetu užili bezpečně a zábavně.

⭐ Nejlepší seznamky pro BDSM v České republice

#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
1
TajnýZralýFlirt Logo
 • ❤️ 18+
 • ❤️ Seznamka pro dospělé
 • ❤️ Populární v Česku
2
Singles50 Logo
 • ❤️ 40+
 • ❤️ Populární seznamka
 • ❤️ Dobrý test osobnosti
3
Be2 Logo
 • ❤️ 30+
 • ❤️ Kontaktní záruka
 • ❤️ Dobrý test osobnosti
4
AdultFriendFinder Logo
 • ❤️ Největší seznamka pro dospělé
 • ❤️ Ověření členové
 • ❤️ Zkušební verze zdarma
5
Academic Singles Logo
 • ❤️ 30+
 • ❤️ Nejlepší odpovídající funkce
 • ❤️ Relativně levná služba
6
Chat Seznamka Logo
 • ❤️ Chatuj s krásnými singles
 • ❤️ 18+
 • ❤️ Cenově dostupné
7
Ashley Madison Logo
 • ❤️ Příležitostné randění
 • ❤️ Snadno použitelná aplikace
 • ❤️ Ověřené profily

Nastavení lákavého profilu

Nobody likes an incomplete profile with no pictures and less information. Thus, it would be best to have a clear and good profile picture to attract people. Besides this, add relevant and specific information but do not exaggerate. For instance, you can list things you Nikdo nemá rád neúplný profil bez obrázků a s méně informacemi. Proto by bylo nejlepší mít jasný a dobrý profilový obrázek, který lidi zaujme. Kromě toho přidejte relevantní a konkrétní informace, ale nepřehánějte to. Můžete například uvést věci, které chcete u svých partnerů, jako je otroctví nebo něco jiného. Nepřehánějte to však a nezmiňujte se o každé úchylce. Tím ponecháte určitý prostor pro skutečné objevování a zkoumání fetišů vašeho partnera prostřednictvím rozhovorů. A nakonec, aby váš profil působil zábavně a odlehčeně, abyste přilákali lidi.

Dávkování a nedoporučování konverzace

Před odesláním zprávy si přečtěte všechny informace uvedené v profilu dané osoby. Můžete jednoduše začít vtipnou odpovědí nebo odkazem na něco, co je uvedeno v jejich profilu. Nesnažte se však příliš. Buďte prostě sami sebou a bavte se. Můžete také klást otázky. Nezapomeňte, že hlavním smyslem je navázat konverzaci a otázky konverzaci podněcují.

Kromě toho neztrácejte čas s lidmi, kteří nejsou váš typ. Pokud se například někdo zajímá o mladší lidi a vám je kolem čtyřicítky, opusťte ho a najděte si někoho, kdo je s vámi kompatibilní. Další důležitou věcí na těchto seznamkách je to, zda lidé preferují dominantní nebo submisivní partnery. Než investujete svůj čas a úsilí, určitě si to ověřte.

Nemusíte se stydět

Nezapomeňte, že sexuální pozitivita a otevřenost jsou dobré věci. Mít sexuální touhy a fantazie je zcela normální a je třeba je naplnit. Nejlepší na BDSM seznamkách je možnost lépe poznat svého partnera ještě předtím, než se s ním setkáte. Stydlivost vás nikam nepřiblíží k tomu, co chcete.

Navíc musíte být vůči partnerovi otevření a upřímní, pokud jde o vaše touhy. Otevřenost však neznamená sdílení osobních údajů. Znamená to prostě být upřímný ohledně svých zálib, záporů, “sexualních úchylek” (kinks) a tak dále.

Nezapomeňte na možnost blokování

Online BDSM seznamky jsou sice nejrychlejším a nejlepším způsobem, jak najít partnery, ale potkáte zde i mnoho hrubých lidí. To je něco, s čím byste se na internetu setkat nechtěli. Smyslem seznamek je bavit se, ne být kritizován nebo znepříjemňován cizími lidmi. Pokud tedy narazíte na někoho, kdo na vás působí špatně nebo je jednoduše hrubý, neváhejte a klikněte na tlačítko blokovat.

Buďte opatrní

Bylo zaznamenáno nespočet případů, kdy podřízené osoby souhlasily s videohovory, aby zjistily, že druhá osoba nemá zapnutou kameru ani mikrofon. To není v pořádku. Nejlepší je vyhnout se videohovorům, pokud jste se s danou osobou nesetkali tváří v tvář. Hlasové hovory a sdílení fotografií jsou přijatelné z důvodu ochrany soukromí.

Jaká je nejlepší BDSM seznamka?

Na internetu existují tisíce BDSM seznamek. Najít pro vás ideální stránky je proto velmi obtížné. Provedl jsem však za vás rozsáhlý průzkum, takže se můžete rovnou připojit k té nejlepší stránce, aniž byste ztráceli čas. Ashley Madison je bezpochyby jednou z nejlepších BDSM seznamek na internetu v současné době.

Ashley Madison

Ashley Madison

Nezáleží na tom, jestli se chcete spojit nebo experimentovat s různými lidmi. Ashley Madison nabízí vše, co hledáte. Je to jedna z nejaktivnějších seznamovacích platforem s nespočtem uživatelek. Je také mimořádně uživatelsky přívětivá s intuitivním designem. Proces registrace je přímočarý. Musíte však zadat základní údaje, jako je věk, výška, váha, rodinný stav atd. Poté můžete procházet tisíce profilů za účelem seznámení nebo pro jiné účely.

Funkce anonymity

Ashley Madison má funkci anonymního uživatele. Ta vám umožní založit si anonymní profily s libovolnými informacemi. Diskrétní je také proces fakturace a platby.

Kreditní systém

Většina seznamek má systém prémiového předplatného, který odemyká všechny funkce. Ashley Madison má však systém založený na kreditech, který platí pouze pro muže. Pro ženy je vše prakticky zdarma. To vysvětluje významnější počet uživatelů z řad žen na této platformě. Různé funkce navíc vyžadují různý počet kreditů, které je třeba zakoupit. Tento systém zajišťuje, že platíte pouze za funkce, které používáte.

Závěr

The number of BDSM and dating sites for kinky people is snowballing with time. It is a space filled with like-minded and progressive people just like you who have their own set of kinks and fetishes. Please make sure to follow the tips mentioned above for a safe and fun dating experience. If you are new to BDSM, this will help you discover what you like and what you do not.

Počet BDSM a seznamek pro perverzní lidi se časem rozrůstá. Je to prostor plný stejně smýšlejících a pokrokových lidí, jako jste vy, kteří mají vlastní sadu úchylek a fetišů. Nezapomeňte se řídit výše uvedenými radami, abyste si seznamování užili bezpečně a zábavně. Pokud jste v BDSM nováčci, pomůže vám to objevit, co se vám líbí a co ne.