Ashley Madison Recenze

#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
Ashley Madison Logo
  • ❤️ Příležitostné randění
  • ❤️ Snadno použitelná aplikace
  • ❤️ Ověřené profily
Autor

Nejlepší diskrétní seznamka

Pokud máte zájem vrátit se na seznamovací scénu, online seznamky se stávají velmi oblíbenými u lidí, kteří hledají lásku. Na některých seznamkách je však trochu obtížné najít toho, komu dáváte přednost.

Jednou z nejznámějších webových stránek, která se objevuje na internetu, je Ashley Madison. Ať už jste singl, zadaní, rozvedení nebo chcete experimentovat, Ashley Madison má něco pro vás.

Společnost Ashley Madison vznikla v roce 2001. Tato seznamovací služba prošla v oblasti online seznamování vzestupy i pády.

V současné době je vlastníkem společnosti Ashley Madison společnost Ruby. Jedná se o rebranding z webu Avid Life Media jejich předchozích vlastníků. Jejími zakladateli jsou navíc Darren J. Morgenstern. Stránky se pyšnily slavným sloganem označovaným jako “Život je Krátký, Mějte Poměr” a název stránek je kombinací nejoblíbenějších ženských jmen v Severní Americe.

Jedinečnou vlastností této seznamky je, že je pro ženy zdarma. Kromě toho má zavedenou základnu s více než 60 miliony uživatelů. Kromě toho používá neodsuzující tón pro nezávazné vztahy.

Uživatelé mohou očekávat, že jejich stránky budou mít intuitivní a interaktivní design. Kromě toho nabízí uživatelům diskrétní a anonymní možnosti platby. Také proces registrace trvá novým členům jen několik minut.

Ashley Madison

Jedinečné Vlastnosti

Ashley Madison nabízí uživatelům řadu jedinečných funkcí. Níže je uveden přehled toho, co od ní můžete očekávat.

Žádné Rušivé Reklamy

Nejlepší na používání webu je, že vás na obrazovce nezahltí otravné vyskakovací reklamy. Proto máte dostatek času na navázání smysluplného spojení, aniž byste ztráceli čas.

Funkce Cestujícího Muže

Na rozdíl od jiných seznamek je Ashley Madison vybaven nezbytnou cestovní funkcí. Poté můžete sdílet cestovní plány až s 30 ženami a místo, kam cestují.

Část Zpětné Vazby

Uživatelé mohou hodnotit profily ostatních členů. Proto můžete na stránkách Ashley Madison hodnotit členy až v devíti oblastech.

Funkce Skryté Fotografie

Většina uživatelů se často obává, že ostatní uživatelé budou mít přístup k jejich fotografiím na jejich profilech. Je však možné nahrát a upravit fotografie tak, aby nebyly přístupné. Můžete se rozhodnout přidat masky obličeje nebo rozmazat určité části těla.

Funkce Prioritní Muž

Tato funkce umožňuje uživatelům zvýraznit své profily na panelu vyhledávání v blízkém okolí. Získáte tak náskok před svými konkurenty.

Funkce Prioritního Mailu

Pomocí funkce prioritního mailu můžete odeslat zprávu s prioritním statusem. Proto vaši zprávu obdrží do svých schránek členové s nejvyššími nároky. Poté obdržíte potvrzení o oznámení, zda byla zpráva přečtena.

Interaktivní seznamovací aplikace

Ashley Madison používá interaktivní a intuitivní seznamovací aplikaci. Aplikaci Ashley Madison si můžete snadno stáhnout z Google Play. Je dostupná na různých zařízeních z obchodů Android a iOS.

Kromě toho máte přístup ke všem funkcím dostupným v desktopové verzi podobně jako na webových stránkách. V aplikaci se můžete snadno pohybovat pomocí všech rozeznatelných ikon.

Ashley Madison se zdarma registruje. Budete muset začít vyplňovat konkrétní informace, včetně svého uživatelského jména, e-mailu, poštovního směrovacího čísla, hesla, stavu vztahu a data narození.

Zdarma pro ženy

Nejlepší nabídka je k dispozici v bezplatných sezeních pro ženy, které mají zájem o muže. Na rozdíl od jiných seznamek, které používají model předplatného, Ashley Madison používá kreditní systém. Čím více kreditů si tedy zakoupíte, tím méně zaplatíte. Uživatelé mají k dispozici tři základní balíčky.

První je základní plán, který uživatelům poskytuje 100 kreditů. Druhý plán je klasický, který nabízí až 500 kreditů. A konečně je tu plán elite, který nabízí až 1000 kreditů. Předplatné elitního plánu vám nabízí přístup k Ashley Madison Premium. Uživatelé mohou využívat 24 hodin bezplatného chatu a navíc status prioritního muže.

AshleyMadison Reviews

Běžné stížnosti

Jedna z hlavních stížností na tuto seznamku se točí kolem jejich protokolů o zabezpečení dat. To má kořeny v předchozím narušení bezpečnosti v roce 2015. Mnoho uživatelů se proto cítí nejistě, pokud jde o sdílení jejich osobních údajů.