Nejlepší Seznamky pro Dospělé

Best Adult Dating Sites

 

Autor

Snažíte se hledat dospělejší a vyzrálejší vztah online? Už se nemusíte obávat. Existuje mnoho stránek, kde si můžete najít partnera. Čtěte dál a zjistěte, které z nejlepších seznamek pro dospělé jsou nejlepší.

⭐ Top české seznamky pro dospělé

#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
1
TajnýZralýFlirt Logo
 • ❤️ 18+
 • ❤️ Seznamka pro dospělé
 • ❤️ Populární v Česku
2
Singles50 Logo
 • ❤️ 40+
 • ❤️ Populární seznamka
 • ❤️ Dobrý test osobnosti
3
Be2 Logo
 • ❤️ 30+
 • ❤️ Kontaktní záruka
 • ❤️ Dobrý test osobnosti
4
AdultFriendFinder Logo
 • ❤️ Největší seznamka pro dospělé
 • ❤️ Ověření členové
 • ❤️ Zkušební verze zdarma
5
Academic Singles Logo
 • ❤️ 30+
 • ❤️ Nejlepší odpovídající funkce
 • ❤️ Relativně levná služba
6
Chat Seznamka Logo
 • ❤️ Chatuj s krásnými singles
 • ❤️ 18+
 • ❤️ Cenově dostupné
7
Ashley Madison Logo
 • ❤️ Příležitostné randění
 • ❤️ Snadno použitelná aplikace
 • ❤️ Ověřené profily

Adult FriendFinder

AdultFriendFinder

Adult FriendFinder patří mezi nejstarší a nejoblíbenější stránky, které dohazují milence. Stránky jsou také jednou z nejdůvěryhodnějších seznamek na internetu. Mnoho polyamorních partnerů a swingujících párů dává přednost tomu, aby jejich schůzky byly neformální. Proto je tato stránka jednou z nejlepších možností pro vás, pokud dáváte přednost tomu, aby vaše věci byly neformální.

Stránky vám umožní přizpůsobit si hledání vztahu na jednu noc nebo dlouhodobého vztahu. Současně bude nabízet i lifestylový obsah, jako jsou webové kamery a erotické příběhy. Jednou z dobrých věcí na webu je, že vám nabídne možnost získat zdarma body, pokud budete využívat jeho funkce.

Reddit Dirty R4R

Dirty redditor for redditor

Reddit Dirty R4R je populární seznamka na internetu. Funguje podobně jako kterýkoli jiný subreddit. To znamená, že na stránku může přispívat kdokoli. Pokud web používáte, budete muset uvést několik věcí o sobě. Kromě toho budete muset vytvořit popis toho, jakého člověka hledáte.

Používání služby Reddit Dirty R4R je zdarma. Proto se nemusíte obávat, že byste k nalezení spřízněné duše použili peníze. Denně je navštíví asi 10 000 návštěvníků různých ras. Proto si můžete být jisti, že najdete osobu, která splňuje vaše standardy.

Tinder

Tinder

Tinder je v současnosti mnohými považován za přední online seznamku. Zdá se, že téměř každý, kdo se hodně zajímá o online seznamování, ji alespoň jednou použil. Proto je téměř nemožné nenajít svůj protějšek.

Vzhledem k tomu, že web má mnoho uživatelů, může být pro některé uživatele nepřehledný. Proto si většina členů dělá z procházení několika zápasů sport. Tinder je zdarma a snadno se používá. Stačí se jen podívat na obrázky a podle toho přejet prstem. Uživatelé mohou přejít na požadované placené předplatné. Pro nalezení partnera však není upgrade nezbytný.

Ashley Madison

Ashley Madison

Ashley Madison je většinou zaměřena na vdané osoby, které hledají milostný poměr. To se některým lidem může zdát nepříjemné. Pokud vám však morální stránka věci nevadí, můžete si být jisti, že na stránkách najdete neuvěřitelné partnery.

Stejně jako na většině seznamek i na Ashley Madison vládnou ženy a mohou si vybírat partnery. Mohou se zaregistrovat zdarma a dokonce stránky používat zdarma, zatímco muži se musí rozloučit s nějakými penězi, aby mohli stránky používat.

Dobrá věc na Ashley Madison je, že stránky vám usnadní najít dámy, které by mohly být otevřené zábavě. Ověřené profily totiž vyřadí kočky a falešné ženy. Ashley Madison je díky své diskrétnosti dobrou volbou pro ty, kteří jsou často na cestách.

Seeking

Seeking.com

 

Seeking je seznamka pro dospělé, která je určena především pro osoby, které chtějí vědět, že se dnes večer budou bavit. Byla vytvořena za účelem seznámení sugar baby s sugar daddy. Proto si můžete být jisti, že se vám na webu poštěstí, pokud máte dostatek peněz.

It is one of the few dating sites where men hold all the cards. Women outnumber men on the site and tend to compete among themselves. It is free for ladies to join Seeking. If they use a .edu email address, they can get a premium membership. It is good to stick to the premium memberships to avoid falling into the trap of prostitutes, fakes, and scammers regularly. You can also easily sidestep them since the site has a search function.

Stránka je zaměřena hlavně na přípojky transakčnějšího charakteru. Proto může být velmi těžké najít trvalou lásku.

Bumble

Bumble

Bumble je jednou z nejlepších seznamovacích aplikací pro dospělé na internetu, které jsou bezpečné pro ženy. Přestože na většině seznamovacích platforem mají hlavní slovo ženy, existuje několik děsivých stránek. Je běžné, že žena dostane do schránky stovky fotek. Bumble si dal za cíl toto změnit v tom, že jsou to ženy, kdo může iniciovat kontakt se svými protějšky.

Stránky mají jedno z nejlepších rozhraní. Pro vyjádření odmítnutí nebo zájmu se spoléhá na přejetí prstem. K dispozici je také funkce videochatu, která uživatelům umožňuje poznat osobu, o kterou mají zájem, ještě předtím, než se mohou setkat osobně.

Hinge

Hinge

Pokud nehledáte známost na jednu noc, ale chcete stálý nezávazný vztah, pak je Hinge perfektní seznamka, kterou byste měli vyzkoušet. Obvykle každý den upozorní na deset různých uživatelů, o kterých si na základě vašeho profilu a nedávné aktivity myslí, že by vás mohli zaujmout.

Služba Hinge je zaměřena především na mladé dospělé uživatele. Starší členové se proto mohou cítit odstrčeni. Pokud se hodně zajímáte o netradiční vztahy, existuje vysoká pravděpodobnost, že byste v této aplikaci mohli mít problém najít protějšky.