50PlusMatch Recenze

Autor

Diskrétní seznamování pro všechny

Online seznamování je často spojováno s mladšími generacemi. Stále častěji ji však zkoušejí i starší generace v naději, že najdou lásku nebo nezávazný vztah bez známostí.

Pokud jste romantik, který hledá vážný vztah, 50PlusMatch pro vás může být dobrou volbou. Stránky se zaměřují na o něco starší generaci, konkrétně na ty, kterým je 50 let a více. Mají také několik různých funkcí, kterými stránky vynikají. Dvě z těchto funkcí jsou, že se můžete seznámit s ostatními členy prostřednictvím kvízů a že si můžete najít přátele na Things2share.

Seznamka 50PlusMatch vám jako členovi nabízí diskrétní, pohodlné a seriózní seznamování. Seznamka se zabývá online seznamováním od roku 2006 a je dostupná v několika různých zemích. Stránky vlastní společnost Matchmedia, která je zároveň členem organizace elektronického obchodu Thuiswinkel.org.

Použitelnost v centru pozornosti

50PlusMatch se zaměřila na jednoduchý webový design, který usnadňuje orientaci na stránce. I když nejste zrovna technicky zdatní, snadno najdete, co hledáte. Na této stránce najdete také mnoho informací o společnosti, o online seznamování obecně a o tom, jak si na jejich stránkách vytvořit profil.

Protože nabízejí vytvoření účtu zdarma, můžete si vyzkoušet, zda vám seznamka vyhovuje, než se zavážete k členství.

Zacílením na členy starší 50 let je pro uživatele snazší najít shodu (match).

Je to proto, že jako člen již znáte věkovou skupinu a můžete snáze najít někoho na stejné vlně. Jako bezplatný člen získáte přístup k některým funkcím, ale samozřejmě ne ke všem. Některé z věcí, které můžete dělat jako bezplatný člen, jsou:

  • Přečíst si reklamy
  • Vytvořit si vlastní profil
  • Nahrát 10 fotografií
50PlusMatch Screenshot

Osobnostní test je snadný

Stránka vám nabízí zodpovězení řady otázek o vás a vašem budoucím partnerovi. Když odpovíte upřímně a zanecháte promyšlené odpovědi, získáte nejlepší podmínky pro dokonalou shodu.

Na základě odpovědí na otázky, které 50PlusMatch klade, může vytvořit profil, o kterém si myslí, že by pro vás byl nejlepší. Díky tomu nebudete muset ztrácet čas s profily, které vám nebo vašim preferencím vůbec nevyhovují. Jejich cílem je, abyste co nejdříve získali co nejlepší shodu, která vás pak snad dovede k někomu výjimečnému.

Exkluzivní nabídky a slevy

Společnost 50PlusMatch vytvořila 3 různá členství. Díky tomu mají model, který vyhovuje většině lidí. Můžete si vybrat, zda budete členství platit měsíčně, čtvrtletně nebo pololetně.

Jako platící člen získáte také přístup k řadě funkcí, které členové zdarma nemají. Mimo jiné získáte přístup k:

  • Odesílat osobní zprávy
  • Dívat se, kdo navštívil váš profil
  • Posílat neomezený počet zájmových zpráv
  • Prohlížet si vyhledávací profil ostatních členů
  • Chatovat s ostatními členy

Časté stížnosti na 50PlusMatch

Stejně jako mnoho jiných seznamek i 50PlusMatch obdržel stížnosti na falešné profily.

Falešný profil podkopává vše, čeho se 50 Plus Match snaží dosáhnout, a veřejně prohlásili, že to nejsou oni, kdo vytváří falešné profily, a tvrdí, že místo toho zpracovávají každý jednotlivý profil individuálně a ručně. Všechny profily pečlivě prověřují.

Související články